Stafi i mësimor 2017 - 2018

 

NR

EMER MBIEMER POZICIONI  ARSIMI KUALIFIKIMI VJET.PERGJ NE ARSIM
1 Fatmir Merkuri Drejtor UT dega Histori IV 7 2
2 Mimoza Zhamo N/drejtor U.Pol.Inxh Elektrike II 18 13
3 Etleva Kacanja N/drejtor UT Gjuhe-Letersi II 21 21
4 Roland Dema N/drejtor UT  Matematike II 16 16
5 Arben Marra Pergj/baze U.Pol Inxh .Mekanike IV 10 2
6 Albana Muka mesues UT Fizike III 9 9
7 Shefki Kastrati mesues UT Biologji- Kimi I 30 30
8 Mikel Bishka mesues Akademia Edukimit Fizik I 41 41
9 Saimir Laci mesues U.Pol Inxh Meka.Makineri II 26 19
10 Alma Luku mesues UT Frengjisht II 15 15
11 Gurim Kaci mesues UT Matematike I 26 26
12 Natasha Gjikolli mesues U.Pol Inxh Mekanike I 39 30
13 Dorina Murati mesues UT Anglisht III 11 11
14 Nazmi Kasmi mesues A.F.T ,MSP.Ing.Inform. I 33 21
15 Manjola Sharkaj mesues U.Pol Inxh. Ndertimi III 14 10
16 Marjeta Milloshi mesues UT Shkeca Sociale IV 13 13
17 Llambi Kallco mesues UT Gjuhe-Letersi III 20 14
18 Jasmina Agaj mesues UT Gjeografi III 7 8
19 Matilda Vora mesues UT Gjuhe-Letersi III 10 10
20 Ada Shtino mesues U.Vlore Anglisht IV 8 6
21 Heliona Licaj mesues U.Gjirokaster Kimi -Biologji II 12 12
22 Olgerta Shaba mesues U.Elbasan Gjuhe- Letersi IV 6 6
23 Zinaida Deda mesues UT Shk.Pol Shk. Soc.U.Durres Adm. Fin IV 6 6
24 Artur Karruli mesues U.Pol Inxh .Mekanike IV 25 5
25 Fabian Saraci mesues U.Pol Inxh .Mekanike IV 6 6
26 Floriana Stefani mesues U.Elbasan Histori  IV 5 5
27 Engjell Seferasi mesues UT Matematike- Fizike III 10 10
28 Ismet Ismaili mesues UT Matematike I 26 26
29 Jovana Hebibasi mesues U.Pol. Inxh.Elektrike IV 10 4
30 Koco Dolani mesues U.Pol Inxh .Mekanike IV 21 4
31 Euglent Ceci mesues UAMD.MSC.SHKENCA KOMPJUTERIKE TË APLIKUARA III 7 7
32 Marsida Ahmeti mesues U. Durres Specialist Rrjeti IV 7 7
33 Marinela Suçi mesues UAMD.MSP.SHKENCA KOMPJUTERIKE TË APLIKUARA III 7 7
34 Elvira Rruga mesues UAMD.MSC.SHKENCA KOMPJUTERIKE TË APLIKUARA IV 6 6
35 Klodiana Mehja mesues UT  Inxh .Matematike-Informatike IV 4 4
36 Hilmi Xhaferri mesues U.B.T Agronomi ,UT  Histori-Gjeografi I 30 25
37 Lefteri Kasmi mesues U.B.T Ekonomik - Plan IV 26 2
38 Renata Kolaj mesues U.Pol Inxh .Mekanike IV 23 4
39 Rudina Tereziu mesues U.Pol. Inxh.Elektrike IV 16 4
40 Oltiana Balliu mesues U.Elbasan Shk .Eduk. UT Shk.- Soc. IV 4 4
41 Borana Meçe mesues U.Elbasan Anglisht IV 4 3
42 Silvana Ferzaj mesues UT Gjuhe-Letersi IV 6 3
43 Lubjana Cami mesues UT Kimi IV 2 2
44 Markelian Laho mesues UAMD.MSC.SHKENCA KOMPJUTERIKE TË APLIKUARA IV 3 3
45 Myzejen Alite mesues U.Pol .T. Ixhinieri Informatike IV 3 2
46 Banush Dollani mesues UAMD.MSC.SHKENCA KOMPJUTERIKE TË APLIKUARA IV 3 2
47 Ermir Fraholli mesues Akademia Edukimit Fizik IV 2 2
48 Jetlinda Krasniqi mesues UT Gjeografi IV 2 2
49 Petrit Hoxha mesues U.Elbasan Histori Gjeografi IV 12 2
50 Adelina Çelo mesues U.Pol Inxh .Mekanike Menaxhim - Prodhim IV 13 2
51 Esterina Prendi mesues UT Matematike IV 1 1
52 Xhemaile Shqopa psikologe U.Europian Psikologji - Klinike IV 1 1
53 Antigona Bame mesues U.Pol. Inxh.Elektrike IV 1 1
54 Ramiz Kadriu mesues U.Pol Inxh .Mekanike IV 30 1
55 Edmond Myrto mesues U.Pol Inxh .Mekanike IV 25 3
56 Altin Minga mesues U.Pol Inxh .Mekanike IV 15 3
57 Roland Ziaj mesues U.Pol Inxh Meka.logjistike IV 28 4
58 Romeo Shkodrani instruktor Arsim i mesem Industrial III 38 23
59 Spartak Rigo instruktor Arsim i mesem i Pergjithshem IV 38 15
60 Luan Hasanaj instruktor Arsim i mesem Industrial IV 33 13
61 Shpetim Kura  instruktor Arsim i mesem i Pergjithshem IV 39 18
62 Aleksander Konduri instruktor Arsim i mesem i Pergjithshem III 22 6
63 Petrit Barddhi instruktor U.B.T Inxh. Agrare  Bachelor  IV 36 12
64 Ilir Kertusha instruktor Arsim i mesem Industrial IV 29 5
65 Engjellush Hysko instruktor Arsim i mesem Industrial IV 38 5
66 Thoma Llazari instruktor Arsim i mesem Mekannike IV 22 6
67 Aneo Heba instruktor Arsim i mesem Industrial IV 5 6
68 Fatjon Hajdari instruktor Arsim i mesem profesionale IV 12 6
69 Maksim Bengu instruktor Arsim i mesem Industrial IV 24 5
70 Ermir Macukulli instruktor Arsim i mesem Industrial IV 28 4
71 Ilirjan Gaxholli instruktor Arsim i mesem profesionale IV 12 3
72 Bledar Alla instruktor Arsim i mesem profesionale IV 2 2
73 Hasan Shkodra instruktor Arsim i mesem Mekannike IV 25 2
74 Petrit Mezini instruktor Arsim i mesem Industrial IV 25 2
75 Dorjan Myftari instruktor Arsim i mesem profesionale IV 1 0
76 Makbule Dervishi instruktor Arsim i mesem profesionale IV 11 0
77 Alba Dervishi mesues me ore UT Italisht IV